Araç Kiralama Birmingham Sehir Merkezi
Aliş Yeri
Unit 4c, Matrix Point, Duddleston Mill Road, Birmingham, B7 4ad (Büyük Britanya)
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » Birmingham Sehir Merkezi

Araç Kiralama Birmingham Sehir Merkezi

iAraçKiralama hitap müşterilerin her türlü olup 35 iş yapmak veya bir tatil için gidiyorlar. Bazı biz sunabilir araç tutan beş yolcu, Ford Focus otomatik dahil yedi yolcu ve geniş Bagaj alanı olan dokuz yolcu tutabilir Mercedes sprinter tutan TDI Ford galaxy. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Birmingham Sehir Merkezi rezervasyon başlayın.

Bizim ekonomik fırsatlar için Birmingham Sehir Merkezi tüm dahildir. Araç hırsızlığı ve çarpışma hasar feragat yanı sıra tam sorumluluk kapak olsun. Dahası sınırsız kilometre ve arıza Yardımı alacak-bu sadece £16 için bir hafta. Kapsamlı araç kiralama Birmingham Sehir Merkezi bizimle.

Avis, Alamo, Doları, Hertz ve Enterprise kullanılabilir çok iyi fırsatlar elde etmek için Pazar liderleriyle fiyatları karşılaştırın.

Birmingham Sehir Merkezi tutan bol güzellik hangi sen kendi taşıma tanıklık etmek mümkün olmayacaktır. Sen kesinlikle eğer toplu taşıma araçları ile seyahat etmek isteyen önemli turistik yerler görme üzerine atlamak, bu nedenle bu bir araba kiralamak için akıllıca bir fikir. Göller İçin iyi gün gezi yapabilirsiniz Chasewater ve Hawkstone lake sitesini ziyaret etmek birçok turist seçin. O zaman orada ' Park önerilir Packington Park farklı bir şey tercih edilmelidir. Bunlar da ziyaret etmeyi bu yüzden de Parklar Packington Park, War Memorial Park, Charlecote Park, Shugborough Park ve Magna Park çok popülerdir.
Bunlar sizin zevkinize değilseniz veya ziyaret planlıyorsanız daha koyun sonra kontrol edin Battle of Bosworth Field Eski Site, Coventry Cathedral Church, Weoley Castle, Dudley Castle ve Shustoke Church End Castle, Upper West Mall Alışveriş Merkezi, Donington Park Yarış pisti, National Exhibition Centre ve Ricoh Arena Stadyumu, Belgrade Theatre Tiyatro ve Vale of Evesham Vadi. Araç kiralama Birmingham Sehir Merkezi'için bir numara vardır.

Bir araba ile birçok yerel kasabalar ve şehirler keşfetmek için ücretsiz. Tüm yakın yerlerde hem ziyaretçiler hem de bu insanlar orada kalmak niyetinde çok misafirperver. Birmingham, Oldbury, Solihull ve Dudley Açık yerler vardır, Netherseal Şehir ve Moseley, Saltley, Harborne ve Selly Oak Kasaba ve Şehirler.

Drayton Park Golf Club Ltd, Tamworth Golf Club, Nuneaton Golf Club ve Bramcote Bazzard Lane Golf sahaları, golf ilgileniyorsanız bir oyun ideal bir çözümdür.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Birmingham Sehir Merkezi seçin!

Yakın Destinasyonlarda
683 To 687 Stratford Road, Sparkhill, Birmingham, B11 4dx
Unit 1, Pargat House, Birmingham Road, West Bromwich, Birmingham, B71 4jz
Unit 4, Granada Trading Estate, Oldbury, B69 4lh
350 A Stratford Road, Shirley, Solihull, B90 3dn, Eng
Birmingham Airport, Birmingham, B26 3qj
Unit1a Cfs Business Park, Coleshill Road, Sutton Coldfield, B75 7fs, Eng
Halesowen, Halesowen, Birmingham, B63 3nr
Easirent Birmingham Airport, Unit 37 Elmdon Trading Estate B37 7he, Birmingham, B40 1nt
Burntree, Burntree, Dudley, Dy4 8xp, Eng
Pedmore Road, Dudley, Dy2 Orn
Stourbridge Road, (corner Of Timmis Rd), Lye, Stourbridge, Dy9 7dg, Eng
On Corner Of All Saints Road, On Corner Of All Saints Road, Wolverhampton, Wv2 3lw
Unit 1 Windsor Road Enfield, Enfield, Redditch, B97 6dj, Worcestershire
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024