Araç Kiralama Londra Kensington
Aliş Yeri
179-199 Holland Park Avenue, London, W11 4ul (Büyük Britanya)
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » Londra Kensington

Araç Kiralama Londra Kensington

Biz size ucuz araç kiralama içinde Londra Kensington sağlayabilir. Müşterilerimiz bizim kaliteli hizmetin yanı sıra inanılmaz düşük Fiyatlarımız için bizi seçin. Büyük Britanya Tarihinde iş veya zevk emin olduğumuzu biz olduğunuz olup olmadığını doğru araç sizin için bulabilir. dönem içinde seyahat ediyorsanız en iyi oranlar ve en geniş seçim araçları kullanılabilir olsun garanti etmek için de önceden rezervasyon yapmak gerekir bu yüzden Londra Kensington yüksek sezonda çok popüler. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Londra Kensington rezervasyon başlayın.

Bizim ucuza sadece £112 tam kapsamlı bir araç için haftada başlar. Bu fiyat için size kapsamlı sigorta, çarpışma hasar feragat, sınırsız kilometre, arıza Yardım ve araç hırsızlığı feragat olsun. Kapsamlı araç kiralama Londra Kensington bizimle.

Londra Kensington İçin çevrimiçi ucuz fiyatlarla bir bütün ana çeşitli tedarikçilerin karşılaştırmanıza izin vermek. Bunlar, Avis, Easycar, tatil arabalar, Hertz, Sixt ve Europcar içerir. Tüm yapmanız gereken ve aracınızın toplamak istediğinizde, saatler seçin ve size göre fiyat ve kullanılabilirlik için farklı kategorilerde otomobillerin bir teklif verebilir.

Witness birçok çevresindeki turistik bir araba kiralamak için önerilir. Eğer toplu taşıma araçları ile seyahat ediyorsanız önemli turistik noktaları ziyaret üzerine atlamak. Virginia Water, Eton Dorney, Hollow Ponds ve Boldermere Lake olan tüm popüler Göller ziyarete. Virginia Water is located kabaca 26 km uzağa götürmek. Eğer farklı bir şey tercih vardır Parklar ziyaret edebilirsiniz Green Park, Hyde Park, Postman's Park, Regent's Park ve Hampstead Heath. Birçok turist, bu ziyaret geçen yıl seçti.
Ziyanı yok ne sen are seyir yapmak için orada genellikle bir şey herkes zevk. Bazı görmek için diğer popüler yeri dahil Waverley Abbey Eski Site, Vauxhall Bridge, Grosvenor Bridge ve Chelsea Bridge Köprü, Middle Temple Hall, South London Theatre ve Tower 42 Binalar, Westminster Abbey, The Temple Church ve St Benet Paul's Wharf Kilise, Londra Kalesi (Tower of London), Bow ve Eynsford Castle Castle, Harrods, Brent Cross Shopping Centre ve Hayes Galleria Alışveriş merkezleri, Big Ben ve Memorial to Heroic Self Sacrifice Anıt, Royal Opera House Opera Binası, Buckingham Palace, Kensington Palace ve Hampton Court Palace Sarayı, Brands Hatch Yarış pisti, St Dunstan-in-the-East, Christ Church Greyfriars ve St Alphage London Wall Harabeleri, Admiralty Arch, Trafalgar Meydanı (Trafalgar Square) ve Angel Kare, The Oval, Royal Festival Hall ve Emirates Stadyumu (Emirates Stadium) Stadyumu, Apollo Victoria Theatre, Old Vic Theatre ve Young Vic theatre Tiyatro, Lambeth Palace, St Augustine, Watling Street ve BT Tower Tower ve Devils Punch Bowl Vadi. Araç kiralama Londra Kensington'için bir numara vardır.

Dinlendirici bir tatil için çoğu zaman sahilde geçirebilirsiniz. Kontrol etme Hole Haven Bay

Yerel kültürü daha iyi bir fikir almak istiyorum bir gün bazı küçük kasabalar seyahat harcamak. Londra (London) Belirgin bir yer, Grays, Slough, Hertford ve Maidenhead Şehirler:, Camberwell, City of Westminster, Wandsworth ve Kensington Şehirler: ve Fulham, Paddington, Putney ve Shoreditch Kasaba ve Şehirler.

Golf ilgileniyorsanız bir sabah veya öğleden sonra dışarı atın ve Lullingstone Park 01959 533793, Wentworth Club, Brookwood Cemetery Pales ve Purley Downs Golf Club kursları ziyaret edin.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Londra Kensington seçin!

Yakın Destinasyonlarda
Off Bayswater Road, Off Bayswater Road, London, W2 3pn
Marble Arch, Marble Arch, London, W1h 7bd
Park Royal, Park Royal, London, Nw10 8ld
Kingston Upon Thames, Kt1 3lb
411 Wick Lane, Bow, London, E3 2jg
Edgware, Ha8 7ef
Lewisham, Lewisham, London, Se13 5pl
Silverstone Garage, Silverstone Garage, Finchley, N12 8qr
King George V Dock, Silvertown, London, E16 2px
Hounslow, Middlesex, London, Tw6 2qe
534 538 High Road, Ilford, Ig3 8eg
Enfield, Enfield, En3 5qs, Middlesex
Hounslow, Middlesex, London, Tw6 2qe
Watford, Wd17 2hn, Hertfordshire
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024