Araç Kiralama Manchester City
Aliş Yeri
Twining Road, Trafford Park, Manchester, M17 1sh (Büyük Britanya)
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » Manchester City

Araç Kiralama Manchester City

iAraçKiralama hitap müşterilerin her türlü olup 35 iş yapmak veya bir tatil için gidiyorlar. Bazı biz sunabilir araç tutan beş yolcu, Ford Focus otomatik dahil yedi yolcu ve geniş Bagaj alanı olan dokuz yolcu tutabilir Mercedes sprinter tutan TDI Ford galaxy. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Manchester City rezervasyon başlayın.

Aracınızın toplamak için gelip size tamamen dolu gelen bir araca doğrudan. Içinde ise bölgeye yeni yerel harita ve yön ziyaretiniz için yararlı olan ilgili bulacaksınız. Bu kadar az £105 haftada gelen bu Büyük Britanya için ortalama kiralama maliyeti daha düşük olduğunu biliyoruz. Kapsamlı araç kiralama Manchester City bizimle.

Avis, Alamo, Doları, Hertz ve Enterprise kullanılabilir çok iyi fırsatlar elde etmek için Pazar liderleriyle fiyatları karşılaştırın.

Manchester City tutan bol güzellik hangi sen kendi taşıma tanıklık etmek mümkün olmayacaktır. Sen kesinlikle eğer toplu taşıma araçları ile seyahat etmek isteyen önemli turistik yerler görme üzerine atlamak, bu nedenle bu bir araba kiralamak için akıllıca bir fikir. Lake Hollingworth Lake Sitesini ziyaret etmek birçok turist seçin. Kısa bir sürücü yer bulacaksınız. O zaman orada ' Park önerilir Lyme Park farklı bir şey tercih edilmelidir. Bunlar da ziyaret etmeyi bu yüzden de Parklar Lyme Park, Sefton Park, Peak District National Park, Stanley Park ve Yorkshire Sculpture Park çok popülerdir.
Bunlar sizin zevkinize değilseniz veya ziyaret planlıyorsanız daha koyun sonra kontrol edin Pugneys Country Park Nature Reserve, Manchester Beetham Tower, Albert Dock ve Haddon Hall Binalar, Norbury Church, St James' Church, Meltham Mills ve Sandbach St. Marys Kilise, Stockport Castle, Dunham Massey ve Bowden Watch Hill Castle, Liverpool One, The Trafford Centre ve Trinity Leeds Alışveriş merkezleri, Farnhill Pinacle Anıt, Bridgewater Hall, Manchester Opera Binası, Oulton Park Yarış pisti, Manchester Evening News Arena, Manchester Şehir Stadyumu (City of Manchester Stadium) ve Old Trafford Stadyumu, Octagon Theatre, Bolton Tiyatro, Radcliffe Tower, Hoghton Tower ve Emley Moor TV Tower Tower ve Longdendale, Rossendale Valley ve Vale of Edale Valley. Araç kiralama Manchester City'için bir numara vardır.

Bir araba ile birçok yerel kasabalar ve şehirler keşfetmek için ücretsiz. Tüm yakın yerlerde hem ziyaretçiler hem de bu insanlar orada kalmak niyetinde çok misafirperver. Manchester, Salford, Stretford ve Oldham Açık yerler vardır ve Manchester City Centre, Trafford Park, Newton Heath ve Pendlebury Kasaba ve Şehirler.

Spring Mill Golf Club, Low Laithes Golf Club, Abbeydale Golf Club ve Wakefield Golf Club Golf sahaları, golf ilgileniyorsanız bir oyun ideal bir çözümdür.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Manchester City seçin!

Yakın Destinasyonlarda
Station Approach, Todd Street Meeting Point: Outside Pumpkin Cafe, Meeting Point: Outside Pumpkin Cafe, M3 1pb
28 Store Street, M1 2wd
131 Ashton Old Road, M12 6bl, Eng
Twining Road, Trafford Park, M17 1sh
Unit 4 709 Chester Road, M32 0qw
1246 Chester Road, Stretford, M32 8wb
Stockport, Stockport, Sk4 1hj, Cheshire
36 Oldham Road Royton, Oldham, Ol2 5pe
Service Garage Styal Road, Heald Green, Cheadle, Sk8 3ua, Eng
Ringway Road, Airport, M22 5wh
Ringway Road, Airport, M22 5wh
103 Bolton Road, Bury, Bl8 2nw, Eng
European House, Earl Road, Cheadle Hulme, Stockport, Sk3 0xx
Thynne Street, Bolton, Bl3 6de
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024