Araç Kiralama Oxford
Aliş Yeri
Ferry Hinksey Road, Oxford, Ox2 0by (Büyük Britanya)
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara

Araç Kiralama Oxford

Biz size ucuz araç kiralama içinde Oxford sağlayabilir. Müşterilerimiz bizim kaliteli hizmetin yanı sıra inanılmaz düşük Fiyatlarımız için bizi seçin. Büyük Britanya Tarihinde iş veya zevk emin olduğumuzu biz olduğunuz olup olmadığını doğru araç sizin için bulabilir. Bazı biz sunabilir araç tutan beş yolcu, Ford Focus otomatik dahil yedi yolcu ve geniş Bagaj alanı olan dokuz yolcu tutabilir Mercedes sprinter tutan TDI Ford galaxy. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Oxford rezervasyon başlayın.

Sadece £112 için haftada tam kapsamlı sigorta ve sınırsız kilometre ile gelen bir aile ölçekli araç almak. Kitap şimdi en iyi anlaşma ve sen almak hayal kırıklığına değil. Kapsamlı araç kiralama Oxford bizimle.

Oxford İçin çevrimiçi ucuz fiyatlarla bir bütün ana çeşitli tedarikçilerin karşılaştırmanıza izin vermek. Bunlar, Avis, Easycar, tatil arabalar, Hertz, Sixt ve Europcar içerir. Tüm yapmanız gereken ve aracınızın toplamak istediğinizde, saatler seçin ve size göre fiyat ve kullanılabilirlik için farklı kategorilerde otomobillerin bir teklif verebilir.

Bir turist olarak size çok yakın konumlar ziyaret yönelmemelidir. Orada birkaç Göller yakın Göller ile Eton Dorney, Virginia Water, Tongwell Lake ve Stewartby Lake çok popüler olan bulunur da bulabilirsiniz. Sen-ecek bulmak Legoland Windsor (bir Park) da çeken çok sayıda turist her yıl ve misafir düşünmelisiniz bir yer. Birkaç sonra Eğer Parklar gibi yakın. Ayrıca Legoland Windsor, Bagshot Park, Thorpe Park, Campbell Park ve Slough Trading Estate kısa bir sürücü bulacaksınız.
Ziyanı yok ne sen are seyir yapmak için orada genellikle bir şey herkes zevk. Bazı görmek için diğer popüler yeri dahil National Bowl Amfitiyatro, Rollright Stones Eski Site, The Stables Binalar, St Mary's Church, Methodist Chapel ve St. Lukes (Church of England) Kilise, Oxford Castle, Hinton Waldrist ve Wallingford Castle Castle, Midsummer Place ve Milton Keynes Xscape Alışveriş merkezleri, Sir Joseph Paxton, Blue Plaque, Political Warfare Executive ve Blue Plaque Anıt, Silverstone Circuit, Stowe Corner, Silverstone, Vale corner ve Silverstone Yarış pisti, Stadium MK Stadyumu, Theatre MK Tiyatro, Boarstall Tower Kule ve Vale of White Horse, Vale of Evesham ve Vale of Pewsey Valley. Araç kiralama Oxford'için bir numara vardır.

Yerel kültürü daha iyi bir fikir almak istiyorum bir gün bazı küçük kasabalar seyahat harcamak. Oxford, Aylesbury, Reading ve Newbury Açık yerler vardır ve North Hinksey, Nuneham Courtenay, Abingdon ve Marcham Kasaba ve Şehirler.

Bir eğlence parkı, küçük çocuklar, bu nedenle olun varsa ziyarete Gulliver's Land siz ziyaret edin ve çocuklarınıza-ecek aşk o harika. Golf ilgileniyorsanız bir sabah veya öğleden sonra dışarı atın ve Wentworth Club, Heathfield Driving Range, Heathfield Golf Centre ve Frilford Heath A338 kursları ziyaret edin.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Oxford seçin!

Yakın Destinasyonlarda
Ferry Hinksey Road, Ox2 0by
10 Watlington Road, Cowley, Ox4 6nf, Eng
Building 34, Airport, Langford Lane, Kidlington, Ox5 1ra, Eng
Grange Farm,launton, Bicester, Ox26 5dx
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024