Araç Kiralama Barselona Centre de la Vila
Aliş Yeri
C/ Rosa Sensat, 4 (entrada Parking), Barcelona, 08005 (İspanya)
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » Barselona Centre de la Vila

Araç Kiralama Barselona Centre de la Vila

iAraçKiralama verir düşük fiyatlarla online, hangi-ecek yapmak senin araba için daha rahat ve kolay Arama Barselona Centre de la Vila araç kiralama. Sadece hangi marka ve model içinde bizim arama istediğiniz seçerek, doğru araç içinde bir saat koleksiyonu için hazır olabilir. Bazı biz sunabilir araç tutan beş yolcu, Ford Focus otomatik dahil yedi yolcu ve geniş Bagaj alanı olan dokuz yolcu tutabilir Mercedes sprinter tutan TDI Ford galaxy. Ancak grubunuzun boyutu ne olursa olsun eğer içinde ve ne vesileyle olursa olsun seyahat, biz doğru araç sizin için en düşük bir fiyata sahip. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Barselona Centre de la Vila rezervasyon başlayın.

Bizimle rezervasyonu yaparken biz orada hiçbir gizli ücretler sağlanması için Fiyatımız dahil tüm ekstralar teyit. Bu faydaların bazıları sınırsız kilometre, kapsamlı sigorta, çarpışma hasar feragat (cdw), araç hırsızlığı wavier ve 24 Saat arıza yardım içerir. Başka bir şirket daha iyi değeri sunuyor. Kapsamlı araç kiralama Barselona Centre de la Vila bizimle.

Bizimle rezervasyonu yaparken Barselona Centre de la Vila Avis, Alamo, avantaj, bütçe, Easycar, Sirket, Hertz, ulusal ve tasarruf gibi şirketler aracılığıyla araç rezerve ama öylesine bir indirimli almak bizim indirim içerir. Biz bütün bunlar ve daha birçok arama ve böylece ucuz olası fiyat için garanti edilir düşük fiyatlar sunmak.

Sen üzerine atlamak ziyaret istemiyorsanız, turistik noktaları o zaman tavsiye edilir Barselona Centre de la Vila geldiğiniz zaman bir araba kiralamak için. Orada Parklar birçok turist ziyaret etmeyi Parc Güell, Parc de la Ciutadella, Plaça de les Glòries Catalanes ve Estacio del Nord. Park Parc Güell 4 Km ile bulunduğu ve daha iyi bir gün yapar. Binalar El Liceu Barselona Centre de la Vila Yok sunmak için başka bir zevk seviyededir. Her yıl çok sayıda ziyaretçi çekmektedir. Var da diğer Binalar El Liceu, Casa Vicens, Torre de Collserola ve Colònia Güell dahil olmak üzere yakın.
Bunların yanı sıra, başka yerlerde ziyaret etmek için bir dizi vardır. Bazı en popüler bir seçim içerir Santa María del Mar Church, Catedral Barcelona ve Cathedral Kilise, Montjuic Castle Castle, La Maquinista Alışveriş Merkezi, Arc de Triomf, Palau de la Música Catalana ve La Rambla Anıt, Opernhaus Barcelona Opera Binası, Palau del Parlament de Catalunya ve Pedralbes Palace Sarayı, Catalonia's Automobile Circuit Yarış pisti, Arco de Bará Harabeleri, Plaça Reial ve Plaça de Catalunya Kare, Palau Sant Jordi ve Nou Camp (Camp Nou) Stadyumu, Teatre Nacional de Catalunya Tiyatro, Torre Jaume I Kule ve Llobregat Canyon, Barcelona Canyon ve Mataró Canyon Canyon. Araç kiralama Barselona Centre de la Vila'için bir numara vardır.

Barselona Centre de la Vila ise popüler bir turistik olarak denize yakın bulunduğu ve çok güzel temiz su ile ziyaret etmek için karaya. Kontrol etme Cala de Vallcarca ve Cala de Forn Koylar, Costa de Llevant, Costa del Garraf ve Costa Maresme Sahil, Platja de la Mar Bella, Platja de la Nova Mar Bella, Platja de la Barceloneta ve Platja de Sant Sebastià Beaches ve Platja del Bogatell ve Platja de la Nova Icària Beaches

Turistik yerler ile birlikte küçük kasaba ve şehirler vardır. Ne zaman sen-si olmak bir araba gibi diğer birçok turist bu rahat seyahat ücretsizdir. Barselona (Barcelona) Belirgin bir yer ve Santa Coloma de Gramenet, Badalona, Montcada i Reixac ve Montgat Kasaba ve Şehirler.

Bir eğlence parkı, küçük çocuklar, bu nedenle olun varsa ziyarete Aquarium Barcelona siz ziyaret edin ve çocuklarınıza-ecek aşk o harika. Club de Golf de San Cugat, Golf Can Cuyás, Club de Golf Vallromanes ve Golf Sant Joan Golf sahaları, golf ilgileniyorsanız bir oyun ideal bir çözümdür.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Barselona Centre de la Vila seçin!

Yakın Destinasyonlarda
** No Trucks Return **, Barcelona, 08018
** No Trucks Return **, Barcelona, 08010
Devolucion Cars: Pk Saba Train Stat, Plaza Países Catalanes, S/n, Barcelona, 08014
Cornella De Llobregat, 08940, Barcelona
Calle Tirso De Molina, 25, Barcelona, 8940
Parque De Negocio Mas Blau, Selva 9, Prat Llobregat Bcn, 08820
Terminal 1 & 2 Llegadas, El Prat De Llobregat, El Prat De Llobregat, 08820
*no Truck Return* Key Box At Parkig, El Prat Llobregat, El Prat De Llobregat, 08820
*no Truck Return* Key Box At Parkig, El Prat Llobregat, El Prat De Llobregat, 08820
Sabadell, 08205
Rambleta Pare Alegre 98, Rambleta Pare Alegre 98, Tarrasa Barcelona, 08224
Carretera Montcada, S/n, Terrassa, 08223
Pau Claris, 46, Martorell, 08760
Avenida Del Maresme, 103, Concesionario Citroen, Matar, 08302
Mataro, Mataro, 08302
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024