Araç Kiralama Sydney Sehir Merkezi
Aliş Yeri
26 College St, Sydney, 2010, Nsw, New South Wales (Avustralya)
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » Sydney Sehir Merkezi

Araç Kiralama Sydney Sehir Merkezi

Herkes ne zaman biz ve özellikle bu pahalı tatil maliyet kesim tasarruf seviyor biliyorum. Bu burada iAraçKiralama bizim ekonomik Sydney Sehir Merkezi araç kiralama ile yardımcı olabilir olduğunu. En iyi fiyatlarla ve otomobil Avustralya içindeki en geniş seçimi, bizimle rezervasyonu yaparken emin ellerde olduğunu emin olabilirsiniz. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Sydney Sehir Merkezi rezervasyon başlayın.

Sadece £18 günde tam kapsamlı sigorta ve sınırsız kilometre ile küçük bir aile ölçekli araba alabilirsiniz. Biz de size vermek için arıza Yardım atmak olacaktır piece of mind. Kitap en iyi anlaşma ve güvenliğini sağlamak için zamanlama önde hayal kırıklığına değil. Orada biz dahil ekstralar için iyi bir değer sunabilir hiçbir diğer araba kiralama şirketi. Kapsamlı araç kiralama Sydney Sehir Merkezi bizimle.

Hertz, Doları, Avis, Alamo ve kurumsal mümkün olan en iyi fırsatlar elde etmek için Pazar liderleriyle fiyatları karşılaştırın.

Sen üzerine atlamak ziyaret istemiyorsanız, turistik noktaları o zaman tavsiye edilir Sydney Sehir Merkezi geldiğiniz zaman bir araba kiralamak için. Orada Waterfalls birçok turist ziyaret etmeyi Loddon Falls ve Appin Falls. Şelaleler Loddon Falls 40 Km ile bulunduğu ve daha iyi bir gün yapar. Park Moore Park Sydney Sehir Merkezi Yok sunmak için başka bir zevk seviyededir. Her yıl çok sayıda ziyaretçi çekmektedir. Var da diğer Parklar Moore Park, Centennial Park, Taronga Park, Birchgrove Oval ve Royal National Park dahil olmak üzere yakın.
Bunlar sizin zevkinize değilseniz veya ziyaret planlıyorsanız daha koyun sonra kontrol edin Lake Parramatta Nature Reserve, Sydney Harbour Bridge, Gladesville Bridge ve Tarban Creek Bridge Köprü, Queen Victoria Building, City Recital Hall ve Sydney Aquarium Binalar, David Jones, Centrepoint ve QVB Alışveriş merkezleri, ANZAC War Memorial, ANZAC War Memorial ve Mrs Maquarie's chair Anıt, Sidney Opera Evi (Sydney Opera House) Opera Binası, Sydney Football Stadium, Sydney Cricket Ground ve Olympia Park Sydney Stadyumu ve Sydney Tower ve Chifley Turm Tower. Araç kiralama Sydney Sehir Merkezi'için bir numara vardır.

Sydney Sehir Merkezi de bazı güzel plajları vardır ve koyları görmek ve aynı zamanda gereken yüksek sezonda su kayağı gibi tüm ortak su sporları zevk. Kontrol etme Watsons Bay, Botany Bay, Gunnamatta Bay ve Broken Bay Koylar, Little Bay, Wattamolla, Careening Cove ve Shell Cove Koylar ve Bondi Beach, Cabblers Beach, Maroubra Beach ve Manly Beach Beaches

Bir araba ile birçok yerel kasabalar ve şehirler keşfetmek için ücretsiz. Tüm yakın yerlerde hem ziyaretçiler hem de bu insanlar orada kalmak niyetinde çok misafirperver. Sidney (Sydney) Belirgin bir yer ve Kirribilli, Balmain, North Sydney ve Kensington Kasaba ve Şehirler.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Sydney Sehir Merkezi seçin!

Yakın Destinasyonlarda
200 William Street, Woolloomooloo, 2011, Nsw, New South Wales
70 Murray Street, Pyrmont, Pyrmont, 2009, Nsw, New South Wales
55 Pirrama Road, The Star, Pyrmont, 2009, Nsw, New South Wales
944 Bourke Street, Waterloo, 2017, Nsw, New South Wales
Keith Smith Ave, Sydney, Nsw, 2020, Nsw, New South Wales
77 Whiting Street, Artarmon, Nsw, 2064, Nsw, New South Wales
Term Building Apt Drive Mascot, Sydney, 2020, Nsw, New South Wales
182 – 186 Parramatta Road, Granville, 2142, Nsw, New South Wales
114 Taren Point Road, Taren Point, 2229, Nsw, New South Wales
Granville, 2142, Nsw, New South Wales
264 Milperra Rd, Revesby Nsw, 2212, Nsw, New South Wales
Milperra, 2214, Nsw, New South Wales
240 Great Western, Cnr Bridge Rd & Great Western, Westmead Nsw, 2145, Nsw, New South Wales
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024