Araç Kiralama Kona Havaalani KOA
Aliş Yeri
Ke-ahole Airport, 73-200 Kupipi Street, Kailua-kona, 96745, Hi, Hawaii (Amerika Birleşik Devletleri)
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » Kona Havaalani KOA

Araç Kiralama Kona Havaalani KOA

iAraçKiralama hitap müşterilerin her türlü olup 35 iş yapmak veya bir tatil için gidiyorlar. Bazı biz sunabilir araç tutan beş yolcu, Ford Focus otomatik dahil yedi yolcu ve geniş Bagaj alanı olan dokuz yolcu tutabilir Mercedes sprinter tutan TDI Ford galaxy. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Kona Havaalani KOA rezervasyon başlayın.

Sadece bizim fiyatları gibi düşük olarak £16 günde başlar ama bu oran için tam kapsamlı sigorta, sınırsız km ve arıza yardım alın. Sigorta kapağı gereken Amerika Birleşik Devletleri araç hırsızlığı ve çarpışma hasar feragat gibi tüm gerekli koşulları. Kapsamlı araç kiralama Kona Havaalani KOA bizimle.

Avis, Alamo, Doları, Hertz ve Enterprise kullanılabilir çok iyi fırsatlar elde etmek için Pazar liderleriyle fiyatları karşılaştırın.

Kona Havaalani KOA tutan bol güzellik hangi sen kendi taşıma tanıklık etmek mümkün olmayacaktır. Sen kesinlikle eğer toplu taşıma araçları ile seyahat etmek isteyen önemli turistik yerler görme üzerine atlamak, bu nedenle bu bir araba kiralamak için akıllıca bir fikir. Göller İçin iyi gün gezi yapabilirsiniz Opaeula Pond, Waiakuhi, Luahinewai ve Waiaelepi sitesini ziyaret etmek birçok turist seçin. O zaman orada ' Overfalls önerilir Kemole Falls farklı bir şey tercih edilmelidir. Bunlar da ziyaret etmeyi bu yüzden de Overfalls Kemole Falls, Waiokanalopaka Falls, Keanapakulua Falls, Aa Falls ve Lahomene Falls çok popülerdir.
Bunların yanı sıra, başka yerlerde ziyaret etmek için bir dizi vardır. Bazı en popüler bir seçim içerir Hawai‘i Volcanoes National Park, Kaloko-Honokōhau National Historical Park ve Kona Coast State Park Parklar, Hulihe‘e Palace Binalar, Moku‘aikaua Church, Kahikolu Church ve Imiola Church Kilise, ‘Āwini Weir Barajı, Kona Coast Shopping Center, North Kona Shopping Center ve Akona Kai Shopping Mall Shopping Center Alışveriş merkezleri ve ‘Auwaiakeakua, Popoo Gulch ve Kamakoa Gulch Valley. Araç kiralama Kona Havaalani KOA'için bir numara vardır.

Güneş kadar emmek isterseniz yerel bazıları gün harcama yapabilirsiniz. Kontrol etme Kealakekua Bay, Makako Bay, Hoona Bay ve Mahaiula Bay Koylar ve Wawaloli Beach, Makolea Beach, Ka‘elehuluhulu ve Mahai‘ula Beach Beaches

Turistik yerler ile birlikte küçük kasaba ve şehirler vardır. Ne zaman sen-si olmak bir araba gibi diğer birçok turist bu rahat seyahat ücretsizdir. Kalaoa, Kailua-Kona, Honalo ve Kealakekua Açık yerler vardır.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Kona Havaalani KOA seçin!

Yakın Destinasyonlarda
King Kamehameha Hotel, 75 5660 Palani Road, Kailua, 96740, Hi, Hawaii
Sheraton Kona Resort & Spa At Keauhou Bay, 78 128 Ehukai Street, Kailua Kona, 96740, Hi, Hawaii
78 128 Ehukai Street, Kailua Kona, 96740, Hi, Hawaii
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024