Araç Kiralama Lihue Havaalani LIH
Aliş Yeri
3276 Hoolimalima Pl, Lihue, 96766 9711, Hawaii, Hi, Hawaii (Amerika Birleşik Devletleri)
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » Lihue Havaalani LIH

Araç Kiralama Lihue Havaalani LIH

Ne zaman senin Lihue Havaalani LIH araç kiralama tercih iAraçKiralama, online pazar liderleri seçerek gelir. En büyük biri ile Amerika Birleşik Devletleri, iAraçKiralama filoları onun bağlılığı sunarak uygun müşterilere almak ve herkese uygun kullanılabilir noktaları bırakın gösterir. Ne grup boyutu ne olursa olsun eğer içinde seyahat veya hangi vesileyle, biz doğru araç sizin için en iyi fiyata piyasada var emin olabilirsiniz. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Lihue Havaalani LIH rezervasyon başlayın.

Bizim ucuza sadece £112 tam kapsamlı bir araç için haftada başlar. Bu fiyat için size kapsamlı sigorta, çarpışma hasar feragat, sınırsız kilometre, arıza Yardım ve araç hırsızlığı feragat olsun. Kapsamlı araç kiralama Lihue Havaalani LIH bizimle.

Biz tüm sürüş ihtiyaçları, Nissan Note, Opel Vectra, Mercedes C220 Cdi ve hatta Bentley Continental gibi araçlar ile hitap. Ayrıca geniş insanlar gemileri var. Eğer gruplar halinde seyahat-iAraçKiralama yok bir şey herkes için

Witness birçok çevresindeki turistik bir araba kiralamak için önerilir. Eğer toplu taşıma araçları ile seyahat ediyorsanız önemli turistik noktaları ziyaret üzerine atlamak. Wailua Falls, Opaekaa Falls, Kaholalele Falls ve Hāli‘i Falls olan tüm popüler Overfalls ziyarete. Wailua Falls is located kabaca 6 km uzağa götürmek. Eğer farklı bir şey tercih vardır Parklar ziyaret edebilirsiniz Vidinha Stadium, Hanamaulu Beach Park, Ahukini Recreation Pier State Park, Lihue Park ve Lau Kona Park. Birçok turist, bu ziyaret geçen yıl seçti.
Ziyanı yok ne sen are seyir yapmak için orada genellikle bir şey herkes zevk. Bazı görmek için diğer popüler yeri dahil East Kauai Methodist Church, Saint Michael and All Angels Church ve Lihue Baptist Church Kilise, Pacific Ocean Plaza Shopping Center, Rice Shopping Center ve Kuhio Mall Shopping Center Alışveriş merkezleri, KQNG-FM (Lihue) Kule, Huleia Valley, Paliemo Valley ve Anahola Valley Valley ve Kailiu Canyon ve Honopu Canyon Canyon. Araç kiralama Lihue Havaalani LIH'için bir numara vardır.

Dinlendirici bir tatil için çoğu zaman sahilde geçirebilirsiniz. Kontrol etme Hanamaulu Bay, Nawiliwili Bay, Unulau ve Nohiu Koylar ve Barking Sands, Kalapaki Beach, Ninini Beach ve Wailua Beach Beaches

Yerel kültürü daha iyi bir fikir almak istiyorum bir gün bazı küçük kasabalar seyahat harcamak. Lihue Belirgin bir yer ve Hanamaulu, Puhi, Wailua ve Koloa Kasaba ve Şehirler.

Golf ilgileniyorsanız bir sabah veya öğleden sonra dışarı atın ve Kauai Lagoons Golf Course, Wailua County Golf Course, Kiahuna Golf Course ve Woods Nine Golf Course kursları ziyaret edin.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Lihue Havaalani LIH seçin!

Yakın Destinasyonlarda
3610 Rice St, 14, Lihue, 96766 1705, Hi, Hawaii
1571 Poipu Road, Koloa (kauai), 96756, Hi, Hawaii
Sheraton Kauai, 2440 Hoonani Road, Koloa, 96756, Hi, Hawaii
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024