Araç Kiralama Bolzano Havaalani
Aliş Yeri
Francesco Baracca Apt, Via Francesco Baracca, 1, Bolzano, 39100 (İtalya)
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » Bolzano Havaalani

Araç Kiralama Bolzano Havaalani

Ne zaman senin Bolzano Havaalani araç kiralama tercih iAraçKiralama, online pazar liderleri seçerek gelir. En büyük biri ile İtalya, iAraçKiralama filoları onun bağlılığı sunarak uygun müşterilere almak ve herkese uygun kullanılabilir noktaları bırakın gösterir. En iyi fiyatlarla ve otomobil İtalya içindeki en geniş seçimi, bizimle rezervasyonu yaparken emin ellerde olduğunu emin olabilirsiniz. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Bolzano Havaalani rezervasyon başlayın.

Bizim ekonomik fırsatlar için Bolzano Havaalani tüm dahildir. Araç hırsızlığı ve çarpışma hasar feragat yanı sıra tam sorumluluk kapak olsun. Dahası sınırsız kilometre ve arıza Yardımı alacak-bu sadece £16 için bir hafta. Diğer bir kiralama şirketi ekliyoruz ekstralar için daha iyi değeri sunuyor. Kapsamlı araç kiralama Bolzano Havaalani bizimle.

Biz tüm sürüş ihtiyaçları, Nissan Note, Volkswagen Passat, Volvo S80 ve hatta Bentley Continental gibi araçlar ile hitap. Ayrıca geniş insanlar gemileri var. Eğer gruplar halinde seyahat-iAraçKiralama yok bir şey herkes için

Bolzano Havaalani Ve sondaj alanı içinde ziyaret edebilirsiniz birçok konumlar vardır. İşte Şelaleler Cascata di Ponte Alto 32 mili bulunur; birçok ziyaretçiler için popüler. Orada da bazı Göller yakın olan dahil Lago di Molveno, Lake Kaltern, Lago Bianco, Lago di Carezza ve Lago Lagorai. İsterseniz Göller sonra onlar mutlaka vardır.
Ziyanı yok ne sen are seyir yapmak için orada genellikle bir şey herkes zevk. Bazı görmek için diğer popüler yeri dahil Parco Nazionale dello Stelvio Park, Santa Croce Church, Castel Madruzzo Castle, Villa de Mersi ve Villa Tambosi Sarayı ve Val Gardena, Valle d’ Ega ve Valle Sarentina Valley. Araç kiralama Bolzano Havaalani'için bir numara vardır.

Yerel kültürü daha iyi bir fikir almak istiyorum bir gün bazı küçük kasabalar seyahat harcamak. Trento Belirgin bir yer, Bozen-Bolzano (Bolzano - Bozen) Şehir ve Cornedo all'Isarco - Karneid, Castel Roncolo, San Genesio Atesino - Jenesien ve Andriano - Andrian Kasaba ve Şehirler.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Bolzano Havaalani seçin!

Yakın Destinasyonlarda
Via Galvani 13a, Bozen/bolzano City, 39100
Bolzano Bozen, Piazza Della Stazione, 1, Bolzano Bz, 39100
Via Roma 18, C/o Golden Car, Cavareno, 38011
Localita Piera 1, Tesero, 38038
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024