Bizim tüm araçlar bu hedef için şu anda satılmaktadır. Lütfen bizim yakın Destinasyonlar alternatif toplama noktaları için bkz.
Araç Kiralama Floransa Via Borgognissanti
Aliş Yeri
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » Floransa Via Borgognissanti

Araç Kiralama Floransa Via Borgognissanti

Bizim Floransa Via Borgognissanti araç kiralama için olursa olsun, ne bütçe ya da araç yolcuları aradığınız her türlü mükemmel ve sürekli senin çelme takmak bile daha ucuz ve daha iyi yapmak için özel fırsatlar sunuyoruz. Bazı biz sunabilir araç tutan beş yolcu, Ford Focus otomatik dahil yedi yolcu ve geniş Bagaj alanı olan dokuz yolcu tutabilir Mercedes sprinter tutan TDI Ford galaxy. Ancak grubunuzun boyutu ne olursa olsun eğer içinde ve ne vesileyle olursa olsun seyahat, biz doğru araç sizin için en düşük bir fiyata sahip. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Floransa Via Borgognissanti rezervasyon başlayın.

Bizim ekonomik fırsatlar için Floransa Via Borgognissanti tüm dahildir. Araç hırsızlığı ve çarpışma hasar feragat yanı sıra tam sorumluluk kapak olsun. Dahası sınırsız kilometre ve arıza Yardımı alacak-bu sadece £16 için bir hafta. Diğer bir kiralama şirketi ekliyoruz ekstralar için daha iyi değeri sunuyor. Kapsamlı araç kiralama Floransa Via Borgognissanti bizimle.

Araç her türlü from Ekonomi otomobil sigorta primi elite ve lüks araçlar sunuyoruz. Küçük bir grup seyahat ediyorsanız Ayrıca kişi taşıyan bir dizi var.Şimdi en ucuza kitap ve teklif ne var zevk.

Floransa Via Borgognissanti Ve sondaj alanı içinde ziyaret edebilirsiniz birçok konumlar vardır. Göller Bacino del Brasimone, Bacino di Suviana, Lago Baccio ve Lago Santo Bazı birçok turist için ana cazibe noktalar vardır. Orada da bazı Parklar yakın olan dahil Parco delle Cascine ve Le Cascine. İsterseniz Parklar sonra onlar mutlaka vardır.
Ziyanı yok ne sen are seyir yapmak için orada genellikle bir şey herkes zevk. Bazı görmek için diğer popüler yeri dahil Natural Park Valle dell'inferno and Bandella Nature Reserve, Ponte Vecchio Köprü, Basilica di Santa Maria Novella, Basilica di Santa Maria del Fiore ve Santa Croce Kilise, Vecchio Sarayı (Palazzo Vecchio) ve Palazzo Pitti Sarayı, Mugello Circuit Yarış pisti, Semifonte Harabeleri, Signoria Meydanı (Piazza della Signoria) Kare ve Mugello, Casentino ve Valle Chimento Valley. Araç kiralama Floransa Via Borgognissanti'için bir numara vardır.

Yerel kültürü daha iyi bir fikir almak istiyorum bir gün bazı küçük kasabalar seyahat harcamak. Florence Belirgin bir yer, Prato, Pistoia ve Arezzo Şehirler: ve San Piero a Sieve, Montespertoli, Vaiano ve Borgo San Lorenzo Kasaba ve Şehirler.

Golf ilgileniyorsanız bir sabah veya öğleden sonra dışarı atın ve Golf Club Parco di Firenze sahası ziyaret edin.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Floransa Via Borgognissanti seçin!

Yakın Destinasyonlarda
Return:borgo Ognissanti 96 No Ztl, Firenze, 50123
Firenze, 50100
Via Del Sansovino 53, Florence, 50142
Firenze, 50100
Viale Amendola, 36 C/o Aci, Florence, 50121
Firenze, 50145
Via Giorgio Ambrosoli 30, Florence, 50136
Via Francesco Redi 1, Ikea Florence, Sesto Fiorentino, 50019
Prato, 59100
Prato, 59100
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024