Araç Kiralama Roma Fiumicino Havaalani
Aliş Yeri
Fiumicino Internatl. Apt, Fiumicino, 00054 (İtalya)
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » Roma Fiumicino Havaalani

Araç Kiralama Roma Fiumicino Havaalani

iAraçKiralama Roma Havaalani Tarafından sağlanan araçlar eksiksiz, hatta alan ayrıntılı yerel harita kaynağı aşağı gelir. Ayırtmanızda ya da turistik bilet almak personelimiz de size en yakın turizm ofisleri yönünde işaret edebilir. Biz sürüş ihtiyaçlarınızı Ford Focus, vw Golf ve hatta Mercedes e Class gibi araçlar ile hitap. A grubu seyahat ediyorsanız da geniş bir kişi taşıyıcı sahibiz. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Roma Fiumicino Havaalani rezervasyon başlayın.

£91 Haftada az ve bu tam kapsamlı sigorta beklediğiniz tüm yarar katmak gibi bizim inanılmaz düşük fiyatlarla başlatın. Başka bir şirket daha iyi değeri sunuyor. Kapsamlı araç kiralama Roma Fiumicino Havaalani bizimle.

Ekonomi, Aile büyüklüğünde, lüks, prestij ve insanlar taşıyıcıları gibi çok amaçlı araç dahil arabalar çeşitli arasından seçim yapabilirsiniz.

Sen üzerine atlamak ziyaret istemiyorsanız, turistik noktaları o zaman tavsiye edilir Roma Havaalani geldiğiniz zaman bir araba kiralamak için. Orada Göller birçok turist ziyaret etmeyi Lago di Bracciano, Lago Albano, Lago di Nemi ve Lago di Traiano. Lake Lago di Bracciano 26 Km ile bulunduğu ve daha iyi bir gün yapar. Park Villa Borghese Roma Havaalani Yok sunmak için başka bir zevk seviyededir. Her yıl çok sayıda ziyaretçi çekmektedir. Var da diğer Parklar Villa Borghese, Parco Appia Antica, Villa Ada, Zoomarine ve Villa Torlonia dahil olmak üzere yakın.
Bunların yanı sıra, başka yerlerde ziyaret etmek için bir dizi vardır. Bazı en popüler bir seçim içerir Colosseo, Colosseum ve Auditorium Parco della Musica Amfitiyatro, Roma Forumu (Foro Romano) ve Domus Aurea Eski Site, Arco di Tito Kemer, Villa Farnesina ve Villa D'Este Binalar, San Paolo, San Pietro del Vaticano ve Santa Maria In Trastevere Kilise, Castel Sant'Angelo ve Castello di Santa Severa Castle, Via Borgognona ve Roma Est Alışveriş merkezleri, Fontana dei Quattro Fiumi, Monument to Vittorio Emanuele II ve Ara Pacis Anıt, Palazzo Farnese Sarayı, Circo Massimo Yarış pisti, Templo di Venere e Roma Dini Site, Ostia, Teatro di Marcello ve Basilica Iulia Harabeleri, Piazza di San Pietro, Piazza Navona ve Piazza Venezia Kare, Stadio Flaminio ve Stadio Olimpico Stadyumu, Teatro Argentina Tiyatro, Torre Astura Kule ve Valle della Breccia, Valle Covaro ve Valle del Tevere Valley. Araç kiralama Roma Fiumicino Havaalani'için bir numara vardır.

Güneş kadar emmek isterseniz yerel bazıları gün harcama yapabilirsiniz. Kontrol etme Lido di Latino Beach

Turistik yerler ile birlikte küçük kasaba ve şehirler vardır. Ne zaman sen-si olmak bir araba gibi diğer birçok turist bu rahat seyahat ücretsizdir. Vatican City ve Roma Açık yerler vardır, Latina Şehir ve Fiumicino, Ostia Antica, Acilia ve Palo Kasaba ve Şehirler.

Le Querce Golf Club Golf sahası, golf ilgileniyorsanız bir oyun idealdir.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Roma Fiumicino Havaalani seçin!

Yakın Destinasyonlarda
Via Portuense 2413, Fiumicino, 00054
Roma Lido Di Ostia, Rome, 00121
Corso Duca Di Genova, 9, Lazio, Ostia Lido, 00121
Via Di Mezzocammino 256 258, Roma, 00128
Roma, 00136
Via Laurentina 665 C, Rome, 00144
Via Baldo Degli Ubaldi 116, Rome, 00167
Circonv Gianicolense 53, Roma, 00152
Via Sicilia 36, Rome, 00187
Roma, 00144, Lazio
Corso Di Francia 141, Rome, 00191
Roma, 00179
Pomezia, 00040, Lazio
Car Return: Via Giolitti 267, Via Giolitti, 34, Roma, 00185
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024