Araç Kiralama Como
Aliş Yeri
By
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » Como

Araç Kiralama Como

Ne zaman senin Como araç kiralama tercih iAraçKiralama, online pazar liderleri seçerek gelir. En büyük biri ile İtalya, iAraçKiralama filoları onun bağlılığı sunarak uygun müşterilere almak ve herkese uygun kullanılabilir noktaları bırakın gösterir. Güvenli sitemiz üzerinden online rezervasyon sorunsuz yapabilirsiniz ya da bir yerlerde bir Ofislerimizde ziyaret edebilirsiniz veya personel araç sizin için kitap. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Como rezervasyon başlayın.

£112 Haftada az ve bu tam kapsamlı sigorta beklediğiniz tüm yarar katmak gibi bizim inanılmaz düşük fiyatlarla başlatın. Kapsamlı araç kiralama Como bizimle.

Biz tüm sürüş ihtiyaçları, Peugeot 308, Volvo S40, Peugeot 607 ve hatta Mercedes E320 Cdi gibi araçlar ile hitap. Ayrıca geniş insanlar gemileri var. Eğer gruplar halinde seyahat-iAraçKiralama yok bir şey herkes için

Bir turist olarak size çok yakın konumlar ziyaret yönelmemelidir. Orada birkaç Göller yakın Göller ile Lago di Como, Lago di Annone, Lago di Lugano ve Laghetto di Muzzano çok popüler olan bulunur da bulabilirsiniz. Sen-ecek bulmak Parco Nord (bir Park) da çeken çok sayıda turist her yıl ve misafir düşünmelisiniz bir yer. Birkaç sonra Eğer Parklar gibi yakın. Ayrıca Parco Nord, Monte Stella, Bosco in Città, Parco di Trenno ve Parco Lambro kısa bir sürücü bulacaksınız.
Diğer konumlar dahil Santa Maria delle Grazie, Mailänder Dom ve Madonna di Ghisallo Kilise, Castello Sforzesco ve Castello di Trezzo Castle, Verzasca Damm Barajı, Centro commerciale Vulcano, Centro commerciale Sarca ve Centro Comm Carosello Alışveriş merkezleri, Autodromo Nazionale Monza ve Stadio Breda Stadyumu ve Valsassina, Centovalli ve Valle Verzasca Valley. Araç kiralama Como'için bir numara vardır.

Bazı yerel kasabalar, yerel eğlencelerin yanı sıra veya yanı sıra keşfetmek düşünüyorsun olan tüm farklı özelliklere sahip bir numarası vardır. Bellinzona ve Milano Açık yerler vardır, Como, Varese, Monza ve Bergamo Şehirler: ve Brunate, San Fermo della Battaglia, Lipomo ve Cavallasca Kasaba ve Şehirler.

Bir eğlence parkı, küçük çocuklar, bu nedenle olun varsa ziyarete Minitalia-Leolandia siz ziyaret edin ve çocuklarınıza-ecek aşk o harika. Golf ilgileniyorsanız bir sabah veya öğleden sonra dışarı atın ve AS Molinetto Country Club, Golf Club Le Rovendine, Golf Club Castello di Tolcinasco ve Tolcinasco kursları ziyaret edin.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Como seçin!

Yakın Destinasyonlarda
P.le San Gottardo, 22100
Via Giorgio Bernasconi 31, Mendrisio, 6850
Via Vigano 17, Giussano, 20034
Via S Caterina Da Siena 2/a, Meda, 20821
Via Varese 172, Saronno, 21047
C/o Carrozzeria Bolcato, Calcinate Del Pesce, 21100
Via Carlo Noe 7, Gallarate, 21013
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024