Bizim tüm araçlar bu hedef için şu anda satılmaktadır. Lütfen bizim yakın Destinasyonlar alternatif toplama noktaları için bkz.
Araç Kiralama Roma Sehir Merkezi
Aliş Yeri
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » Roma Sehir Merkezi

Araç Kiralama Roma Sehir Merkezi

iAraçKiralama Roma Sehir Merkezi Tarafından sağlanan araçlar eksiksiz, hatta alan ayrıntılı yerel harita kaynağı aşağı gelir. Ayırtmanızda ya da turistik bilet almak personelimiz de size en yakın turizm ofisleri yönünde işaret edebilir. Biz sürüş ihtiyaçlarınızı Ford Focus, vw Golf ve hatta Mercedes e Class gibi araçlar ile hitap. A grubu seyahat ediyorsanız da geniş bir kişi taşıyıcı sahibiz. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Roma Sehir Merkezi rezervasyon başlayın.

Biz sadece en düşük fiyatlar sunmak için çalışıyoruz değil, biz de en iyi müşteri hizmeti ve kiralama seçenekleri mümkün sağlamak için çalışıyoruz. Bu yüzden, bizim fiyatları her zaman sınırsız kilometre ve sorumluluk Sigortaları, feragat ve arıza yardım içerir. Başka bir şirket daha iyi değeri sunuyor. Kapsamlı araç kiralama Roma Sehir Merkezi bizimle.

Ekonomi, Aile büyüklüğünde, lüks, prestij ve insanlar taşıyıcıları gibi çok amaçlı araç dahil arabalar çeşitli arasından seçim yapabilirsiniz.

Sen üzerine atlamak ziyaret istemiyorsanız, turistik noktaları o zaman tavsiye edilir Roma Sehir Merkezi geldiğiniz zaman bir araba kiralamak için. Orada Göller birçok turist ziyaret etmeyi Lago Albano, Lago di Nemi, Lago di Bracciano ve Lago di Vico. Lake Lago Albano 16 Km ile bulunduğu ve daha iyi bir gün yapar. Park Villa Borghese Roma Sehir Merkezi Yok sunmak için başka bir zevk seviyededir. Her yıl çok sayıda ziyaretçi çekmektedir. Var da diğer Parklar Villa Borghese, Villa Ada, Parco Appia Antica, Villa Torlonia ve Zoomarine dahil olmak üzere yakın.
Bunların yanı sıra, başka yerlerde ziyaret etmek için bir dizi vardır. Bazı en popüler bir seçim içerir Colosseo, Colosseum ve Auditorium Parco della Musica Amfitiyatro, Domus Aurea ve Roma Forumu (Foro Romano) Eski Site, Arco di Tito Kemer, Villa Farnesina ve Villa D'Este Binalar, Basilica di Santa Maria Maggiore, Basilica di San Clemente ve San Luigi dei Francesi Kilise, Castel Sant'Angelo ve Castello di Santa Severa Castle, Via Borgognona ve Roma Est Alışveriş merkezleri, Trevi Fountain, Spanish Steps ve Monument to Vittorio Emanuele II Anıt, Palazzo Farnese Sarayı, Circo Massimo Yarış pisti, Templo di Venere e Roma Dini Site, Basilica di Constantino, Basilica Emilia ve Curia Hostilia Harabeleri, Piazza Venezia, Piazza del Popolo ve Piazza Navona Kare, Stadio Flaminio ve Stadio Olimpico Stadyumu, Teatro Argentina Tiyatro ve Valle della Breccia, Valle del Tevere ve Valle Covaro Valley. Araç kiralama Roma Sehir Merkezi'için bir numara vardır.

Turistik yerler ile birlikte küçük kasaba ve şehirler vardır. Ne zaman sen-si olmak bir araba gibi diğer birçok turist bu rahat seyahat ücretsizdir. Roma ve Vatican City Açık yerler vardır, Latina Şehir ve Gianicolo, Cinecittà, Prima Porta ve Ciampino Kasaba ve Şehirler.

Le Querce Golf Club Golf sahası, golf ilgileniyorsanız bir oyun idealdir.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Roma Sehir Merkezi seçin!

Yakın Destinasyonlarda
Via Sicilia 36, Rome, 00187
Car Return: Via Giolitti 267, Via Giolitti, 34, Roma, 00185
Circonv Gianicolense 53, Roma, 00152
Via Baldo Degli Ubaldi 116, Rome, 00167
Via Francesco Saverio Nitti 1, Rome, 00191
Roma, 00156
Via Appia Km 13, Roma, 00040
Via Salaria Km21.500, Roma Monterotondo, 00138
Fiumicino Internatl. Apt, Fiumicino, 00054
C/o Hotel Cristallo, C/o Hotel Cristallo, Tivoli, 00019
Roma Lido Di Ostia, Rome, 00121
Via Portuense 2413, Fiumicino, 00054
Corso Duca Di Genova, 9, Lazio, Ostia Lido, 00121
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024