Bizim tüm araçlar bu hedef için şu anda satılmaktadır. Lütfen bizim yakın Destinasyonlar alternatif toplama noktaları için bkz.
Araç Kiralama Roma Vatican State Via Cipro
Aliş Yeri
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » Roma Vatican State Via Cipro

Araç Kiralama Roma Vatican State Via Cipro

iAraçKiralama Roma Vatican State Via Cipro Tarafından sağlanan araçlar eksiksiz, hatta alan ayrıntılı yerel harita kaynağı aşağı gelir. Ayırtmanızda ya da turistik bilet almak personelimiz de size en yakın turizm ofisleri yönünde işaret edebilir. Aracınızın farklı bir yerde bırak gerekiyorsa, Ayrıca ekstra maliyet veya çok az, tek yön kiralama düzenleyebilirsiniz. Sadece burada araç damla istiyorum ve mükemmel tedarikçisi bulacaklarınız seçin. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Roma Vatican State Via Cipro rezervasyon başlayın.

Amacımız vermektir karşılaştığınız en iyi araç kiralama, sadece düşük fiyatlarla araba alamadım biz de özel müşteri desteği ve kaliteli bakım sonra sağlar, böylece. Biz size teklif fiyatlarına da sorumluluk sigortası, çarpışma hasar feragat, hırsızlık tereddüt ve arıza Yardım dahildir. Kapsamlı araç kiralama Roma Vatican State Via Cipro bizimle.

Ekonomi, Aile büyüklüğünde, lüks, prestij ve insanlar taşıyıcıları gibi çok amaçlı araç dahil arabalar çeşitli arasından seçim yapabilirsiniz.

Roma Vatican State Via Cipro tutan bol güzellik hangi sen kendi taşıma tanıklık etmek mümkün olmayacaktır. Sen kesinlikle eğer toplu taşıma araçları ile seyahat etmek isteyen önemli turistik yerler görme üzerine atlamak, bu nedenle bu bir araba kiralamak için akıllıca bir fikir. Göller İçin iyi gün gezi yapabilirsiniz Lago Albano, Lago di Nemi, Lago di Bracciano ve Lago di Vico sitesini ziyaret etmek birçok turist seçin. O zaman orada ' Park önerilir Villa Borghese farklı bir şey tercih edilmelidir. Bunlar da ziyaret etmeyi bu yüzden de Parklar Villa Borghese, Villa Ada, Parco Appia Antica, Villa Torlonia ve Zoomarine çok popülerdir.
Bunların yanı sıra, başka yerlerde ziyaret etmek için bir dizi vardır. Bazı en popüler bir seçim içerir Colosseo, Colosseum ve Auditorium Parco della Musica Amfitiyatro, Domus Aurea ve Roma Forumu (Foro Romano) Eski Site, Arco di Tito Kemer, Villa Farnesina ve Villa D'Este Binalar, Basilica di Santa Maria Maggiore, Basilica di San Clemente ve San Luigi dei Francesi Kilise, Castel Sant'Angelo ve Castello di Santa Severa Castle, Via Borgognona ve Roma Est Alışveriş merkezleri, Trevi Fountain, Spanish Steps ve Monument to Vittorio Emanuele II Anıt, Palazzo Farnese Sarayı, Circo Massimo Yarış pisti, Templo di Venere e Roma Dini Site, Basilica di Constantino, Basilica Emilia ve Curia Hostilia Harabeleri, Piazza Venezia, Piazza del Popolo ve Piazza Navona Kare, Stadio Flaminio ve Stadio Olimpico Stadyumu, Teatro Argentina Tiyatro ve Valle della Breccia, Valle del Tevere ve Valle Covaro Valley. Araç kiralama Roma Vatican State Via Cipro'için bir numara vardır.

Turistik yerler ile birlikte küçük kasaba ve şehirler vardır. Ne zaman sen-si olmak bir araba gibi diğer birçok turist bu rahat seyahat ücretsizdir. Roma ve Vatican City Açık yerler vardır, Latina Şehir ve Gianicolo, Cinecittà, Prima Porta ve Ciampino Kasaba ve Şehirler.

Le Querce Golf Club Golf sahası, golf ilgileniyorsanız bir oyun idealdir.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Roma Vatican State Via Cipro seçin!

Yakın Destinasyonlarda
Via Baldo Degli Ubaldi 116, Rome, 00167
Via Sicilia 36, Rome, 00187
Circonv Gianicolense 53, Roma, 00152
Via Francesco Saverio Nitti 1, Rome, 00191
Car Return: Via Giolitti 267, Via Giolitti, 34, Roma, 00185
Roma, 00156
Via Appia Km 13, Roma, 00040
Via Borghesiana 170, C/o Distrib. Eni agip, Rome, 00132
Fiumicino Internatl. Apt, Fiumicino, 00054
Via Salaria Km21.500, Roma Monterotondo, 00138
Roma Lido Di Ostia, Rome, 00121
Via Portuense 2413, Fiumicino, 00054
Corso Duca Di Genova, 9, Lazio, Ostia Lido, 00121
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024