Araç Kiralama San Remo
Aliş Yeri
Via Xx Settembre 17, San Remo, 18038 (İtalya)
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » San Remo

Araç Kiralama San Remo

Bizim San Remo araç kiralama için olursa olsun, ne bütçe ya da araç yolcuları aradığınız her türlü mükemmel ve sürekli senin çelme takmak bile daha ucuz ve daha iyi yapmak için özel fırsatlar sunuyoruz. Bunu yapmak için yolculuk mümkün olan en uygun tek yön kiralama sunabiliriz. Böylece aracınızın San Remo toplamak ve İtalya içindeki başka şehirde düşüyorlar Bu uzmanlar durumundayız. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama San Remo rezervasyon başlayın.

Onlar kendi araba, ama onlar da toplamak değil, sadece müşterilerimiz yakıt dolu bir tank olsun ek ekstra yol Fonu vergisi (rft), çarpışma hasar feragat (cdw), sınırsız kilometre, tam kapsamlı sigorta ve arıza kapak dahil hiçbir ek ücret ödemeden alıyorsunuz. Yani hiçbir gizli sürprizler size geldiğinde biz teklif fiyatı tam olarak dahil. Kapsamlı araç kiralama San Remo bizimle.

Araç her türlü from Ekonomi otomobil sigorta primi elite ve lüks araçlar sunuyoruz. Küçük bir grup seyahat ediyorsanız Ayrıca kişi taşıyan bir dizi var.Şimdi en ucuza kitap ve teklif ne var zevk.

Witness birçok çevresindeki turistik bir araba kiralamak için önerilir. Eğer toplu taşıma araçları ile seyahat ediyorsanız önemli turistik noktaları ziyaret üzerine atlamak. Lago Albano, Lago di Nemi, Lago di Bracciano ve Lago di Vico olan tüm popüler Göller ziyarete. Lago Albano is located kabaca 16 km uzağa götürmek. Eğer farklı bir şey tercih vardır Parklar ziyaret edebilirsiniz Villa Borghese, Villa Ada, Parco Appia Antica, Villa Torlonia ve Zoomarine. Birçok turist, bu ziyaret geçen yıl seçti.
Diğer konumlar dahil Colosseo, Colosseum ve Auditorium Parco della Musica Amfitiyatro, Domus Aurea ve Roma Forumu (Foro Romano) Eski Site, Arco di Tito Kemer, Villa Farnesina ve Villa D'Este Binalar, Basilica di Santa Maria Maggiore, Basilica di San Clemente ve San Luigi dei Francesi Kilise, Castel Sant'Angelo ve Castello di Santa Severa Castle, Via Borgognona ve Roma Est Alışveriş merkezleri, Trevi Fountain, Spanish Steps ve Monument to Vittorio Emanuele II Anıt, Palazzo Farnese Sarayı, Circo Massimo Yarış pisti, Templo di Venere e Roma Dini Site, Basilica di Constantino, Basilica Emilia ve Curia Hostilia Harabeleri, Piazza Venezia, Piazza del Popolo ve Piazza Navona Kare, Stadio Flaminio ve Stadio Olimpico Stadyumu, Teatro Argentina Tiyatro ve Valle della Breccia, Valle del Tevere ve Valle Covaro Valley. Araç kiralama San Remo'için bir numara vardır.

Bazı yerel kasabalar, yerel eğlencelerin yanı sıra veya yanı sıra keşfetmek düşünüyorsun olan tüm farklı özelliklere sahip bir numarası vardır. Roma ve Vatican City Açık yerler vardır, Latina Şehir ve Gianicolo, Cinecittà, Prima Porta ve Ciampino Kasaba ve Şehirler.

Golf ilgileniyorsanız bir sabah veya öğleden sonra dışarı atın ve Le Querce Golf Club sahası ziyaret edin.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama San Remo seçin!

Yakın Destinasyonlarda
Via Alessandro Manzoni 41/43, Imperia, 18100
Menton, 06500
Gare Sncf, Menton, 06500
Via Alessandro Manzoni 41/43, Imperia, 18100
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024