Araç Kiralama Venedik
Aliş Yeri
Venezia, 30135, Veneto (İtalya)
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » Venedik

Araç Kiralama Venedik

Biz size ucuz araç kiralama içinde Venedik sağlayabilir. Müşterilerimiz bizim kaliteli hizmetin yanı sıra inanılmaz düşük Fiyatlarımız için bizi seçin. İtalya Tarihinde iş veya zevk emin olduğumuzu biz olduğunuz olup olmadığını doğru araç sizin için bulabilir. Bazı biz sunabilir araç tutan beş yolcu, Ford Focus otomatik dahil yedi yolcu ve geniş Bagaj alanı olan dokuz yolcu tutabilir Mercedes sprinter tutan TDI Ford galaxy. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Venedik rezervasyon başlayın.

Biz quote fiyatlarını dahil 24 Saat Yardım, tüm vergiler, sınırsız kilometre ve yeri ücreti kırmaya olduğunu. Tüm araçlar da tam kapsamlı sigorta ile gelir. Kapsamlı araç kiralama Venedik bizimle.

Venedik İçin çevrimiçi ucuz fiyatlarla bir bütün ana çeşitli tedarikçilerin karşılaştırmanıza izin vermek. Bunlar, Avis, Easycar, tatil arabalar, Hertz, Sixt ve Europcar içerir. Tüm yapmanız gereken ve aracınızın toplamak istediğinizde, saatler seçin ve size göre fiyat ve kullanılabilirlik için farklı kategorilerde otomobillerin bir teklif verebilir.

Bir turist olarak size çok yakın konumlar ziyaret yönelmemelidir. Lake Lago di Ripola Turistler için çok dikkat çekiyor ve kısa sürüş mesafesindedir. Ziyaret etmek için bir başka çarpıcı Nature Reserve Natural Park of the River Sile yerdir.
Diğer konumlar dahil Rialto Bridge Köprü, St Mark's Basilica, San Pietro di Castello ve San Giorgio Maggiore Kilise, Centro Commerciale Valecenter Alışveriş Merkezi, The Doge's Palace, Ca' Pesaro ve Palazzo Fortuny Sarayı, Piazza San Marco Kare, La Fenice Tiyatro ve Valle del Brenta Vadi. Araç kiralama Venedik'için bir numara vardır.

Venedik ise popüler bir turistik olarak denize yakın bulunduğu ve çok güzel temiz su ile ziyaret etmek için karaya. Kontrol etme Litorale di Lido, Litorale Sant Erasmo, Litorale del Cavallino ve Litorale del Cavallino Beaches

Bazı yerel kasabalar, yerel eğlencelerin yanı sıra veya yanı sıra keşfetmek düşünüyorsun olan tüm farklı özelliklere sahip bir numarası vardır. Venedik (Venice) Belirgin bir yer, Treviso, Padova ve Rovigo Şehirler: ve Lido, Pellestrina, Campagna Lupia ve Camponogara Kasaba ve Şehirler.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Venedik seçin!

Yakın Destinasyonlarda
Piazzale Roma 496 G, Venezia, 30135
Via L. Broglio, Snc, Tessera, 30173
Mestre, 30172
Via Delle Macchine, 5, Spinea, 30038
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024