Araç Kiralama Crete Chania Havaalani
Aliş Yeri
500m From The Arrival Hall, Europcar Office Out Of The Airport, Chania, 73100 (Yunanistan)
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » Crete Chania Havaalani

Araç Kiralama Crete Chania Havaalani

iAraçKiralama hitap müşterilerin her türlü olup 35 iş yapmak veya bir tatil için gidiyorlar. Bazı biz sunabilir araç tutan beş yolcu, Ford Focus otomatik dahil yedi yolcu ve geniş Bagaj alanı olan dokuz yolcu tutabilir Mercedes sprinter tutan TDI Ford galaxy. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Crete Chania Havaalani rezervasyon başlayın.

Zaman içinde tüm gizli maliyeti bir araba kiralama faktör para için en iyi genel değer veriyoruz. Şirketlerin çoğu gibi daha sonraki bir tarihte gizli maliyeti bulmanıza izin vermeyin. Biz tüm masrafları biz teklif ve bu yüzden sorumluluk sigortası, çarpışma hasar, hırsızlık feragat ve arıza Yardım Fiyatlarımıza dahil fiyat faktörü. Kapsamlı araç kiralama Crete Chania Havaalani bizimle.

Avis, Alamo, Doları, Hertz ve Enterprise kullanılabilir çok iyi fırsatlar elde etmek için Pazar liderleriyle fiyatları karşılaştırın.

Crete Chania Havaalani tutan bol güzellik hangi sen kendi taşıma tanıklık etmek mümkün olmayacaktır. Sen kesinlikle eğer toplu taşıma araçları ile seyahat etmek isteyen önemli turistik yerler görme üzerine atlamak, bu nedenle bu bir araba kiralamak için akıllıca bir fikir. Göller İçin iyi gün gezi yapabilirsiniz Límni Kourná ve Límni Kefála sitesini ziyaret etmek birçok turist seçin. Ziyaret etmek için bir başka çarpıcı Nature Reserve Psiloritis Natural Park yerdir.
Bunlar sizin zevkinize değilseniz veya ziyaret planlıyorsanız daha koyun sonra kontrol edin Achillion Palace Sarayı. Araç kiralama Crete Chania Havaalani'için bir numara vardır.

Tatil sahilde rahatlatıcı harcamak istiyorsanız ziyaret etmek için bazı popüler plajları vardır. Kontrol etme Farmákelos, Órmos Maráthi, Órmos Loutráki ve Sheïtán Limáni Koylar ve Préveli, Paralia Platania, Paralia Ayías Roúmelis ve Damnoni Beaches

Bir araba ile birçok yerel kasabalar ve şehirler keşfetmek için ücretsiz. Tüm yakın yerlerde hem ziyaretçiler hem de bu insanlar orada kalmak niyetinde çok misafirperver. Hanya (Chaniá) ve Resmo (Réthymnon) Açık yerler vardır ve Soúda, Stílos, Xirostérnion ve Stalós Kasaba ve Şehirler.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Crete Chania Havaalani seçin!

Yakın Destinasyonlarda
78, Karamanli Avenue, 5th Klm From Chania Down Town To Suda Port, Crete, 73100
Eleftheriou Venizelou Square, Meet And Greet, Souda, Chania, 73200
Ethnikis Antistaseos 59, Heraklion
78, Karamanli Avenue, 5th Klm From Chania Down Town To Suda Port, Crete, 73100
Shopping Center Of Agia Marina, Agia Marina, Chania, 73100
Main Road, Crete / Platanias, 73100
Main Road, Crete / Platanias, 73100
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024