Araç Kiralama Thessaloniki Havaalani
Aliş Yeri
Thessaloniki Airport, Airport Desk At Arrivals Hall, Thessaloniki, 55103 (Yunanistan)
İade Yeri
Araç Grubu
Bulunduğunuz Ülke
Sürücü Yaşı
Bulunduğunuz Ülke
Ara
» » » Thessaloniki Havaalani

Araç Kiralama Thessaloniki Havaalani

Hepimiz zaman biz olabilir ve özellikle biz tatile gitmek yılın zaman geldiğinde tasarruf istiyor. Thessaloniki Havaalani araç kiralama için geldiğinde iAraçKiralama Bu çok kolay. Yunanistan araç kiralama için çok popüler bir hedef böylece de önceden rezervasyon için mutlaka olur. En büyük şehir ve Havaalanı yaklaşık üç ay önceden rezervasyonu, tercih ettiğiniz araç almak emin olmak için çok kitap erken. Tüm araçları görüntülemek için bir araç kiralama Thessaloniki Havaalani rezervasyon başlayın.

Onlar kendi araba, ama onlar da toplamak değil, sadece müşterilerimiz yakıt dolu bir tank olsun ek ekstra yol Fonu vergisi (rft), çarpışma hasar feragat (cdw), sınırsız kilometre, tam kapsamlı sigorta ve arıza kapak dahil hiçbir ek ücret ödemeden alıyorsunuz. Yani hiçbir gizli sürprizler size geldiğinde biz teklif fiyatı tam olarak dahil. Kapsamlı araç kiralama Thessaloniki Havaalani bizimle.

Her yıl binlerce insan Yunanistan öylesine biz-si olmak büyük bir filo ziyaret, bu tutar için yiyecek içecek sağlayabilirler. Biz-si olmak-e road Araçlar, Cabrio otomobil, • minivan, SUV'lar ve kompakt otomobil hem manuel hem de otomatik şanzıman kapalı.

Bir turist olarak size çok yakın konumlar ziyaret yönelmemelidir. Orada birkaç Göller yakın Göller ile Límni Koróneia, Límni Vólvi, Límni Karí ve Pikrolímni çok popüler olan bulunur da bulabilirsiniz. Sen-ecek bulmak Agios Prodromos (bir Park) da çeken çok sayıda turist her yıl ve misafir düşünmelisiniz bir yer. Birkaç sonra Eğer Parklar gibi yakın. Ayrıca Agios Prodromos ve Olympus National Park kısa bir sürücü bulacaksınız.
Diğer konumlar dahil Ágios Konstantinós, Ágios Trýfon ve Ágios Sïylanos Kilise. Araç kiralama Thessaloniki Havaalani'için bir numara vardır.

Thessaloniki Havaalani de bazı güzel plajları vardır ve koyları görmek ve aynı zamanda gereken yüksek sezonda su kayağı gibi tüm ortak su sporları zevk. Kontrol etme Órmos Thessaloníkis ve Kólpos Thessaloníkis Koylar ve Dionisiou Beach, Varkes Beach, Nea Potidea Beach ve Nea Fokea Beach Beaches

Bazı yerel kasabalar, yerel eğlencelerin yanı sıra veya yanı sıra keşfetmek düşünüyorsun olan tüm farklı özelliklere sahip bir numarası vardır. Selanik (Thessaloníki) Belirgin bir yer, Polýgyros ve Kateríni Şehirler: ve Kalamarya (Kalamariá), Pylaía, Panórama ve Epanomí Kasaba ve Şehirler.

Bazı bu yerler ziyaret istiyor musunuz? Bugün araç kiralama Thessaloniki Havaalani seçin!

Yakın Destinasyonlarda
1km Distance From Thessaloniki Apt, Thessaloniki, 55103
Georgikis Scholis 130, Thessaloniki, 55134
Thermi, Thessaloniki, 57019
Vatopedi Area, Chalkidiki Vatopedi, 63088
100 Ethnikis Antistaseos Str, Thessaloniki Ml, 55134
2, Salaminos Street, Navarchou/navmachias Ellis St, Thessaloniki, 54625
600m Distance From The White Tower, Thessaloniki, 54636
5 G. Papandreou Street, Thessaloniki, 54645
18th Km National Road, Thessaloniki, 57019
Copyright © iAraçKiralama, 2007 - 2024